Фонд соціального страхування України інформує

“Ми – єдина родина” 

Згідно з рішенням 47-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН щорічно 03 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей День є гарною нагодою для підведення підсумків діяльності та визначення подальших кроків у напрямі формування гідних умов життя людей з обмеженими можливостями, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

30 листопада 2018 року Кременчуцьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Кременчуцьке відділення) спільно з колективом та учнями Кременчуцького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – різнопрофільна гімназія” № 5 ім. Т.Г. Шевченка було проведено спільний захід під девізом: “Ми – єдина родина”, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

На теплу й дружню зустріч були запрошені два покоління: наше майбутнє – діти, та старше покоління – особи з інвалідністю внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які перебувають на обліку в Кременчуцькому відділенні. Для участі в заході були також запрошені представники Публічного акціонерного товариства “Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія “Укртатнафта”, Приватного акціонерного товариства “Кременчуцький завод технічного вуглецю”, Приватного акціонерного товариства “Кременчуцький завод дорожніх машин”, Приватного акціонерного товариства “Кременчуцький колісний завод”, Товариства з обмеженою відповідальністю “Кременчуцький хлібокомбінат”, Приватного акціонерного товариства “Джей Ті Інтернешнл Україна”.

Про важливість суспільної уваги до проблем людей з інвалідністю зауважив у своєму виступі Роман Філіпчук, начальник бюро з охорони праці  та навколишнього середовища ПрАТ “Кременчуцький колісний завод”.

Господарі заходу – учні загальноосвітньої школи № 5 підготували свої привітання: вірші, танцювальні, пісенні та спортивні номери. Під час заходу присутнім було представлено слайди на тему: “Видатні люди з інвалідністю”, “Параолімпійці  кременчужани”.

Начальник Кременчуцького відділення Олена Білик у своєму виступі приділила особливу увагу проблемам виробничого травматизму та ролі Фонду соціального страхування України в соціальному захисті осіб з інвалідністю, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Олена Білик наголосила на важливості залучення осіб з інвалідністю до активного громадського життя, розповіла про масштабний соціальний проект, який щорічно проводиться Фондом – спартакіаду для людей з обмеженими фізичними можливостями “Сила духу”. Присутні переглянули слайди з цьогорічної регіональної спартакіади серед потерпілих на виробництві, після чого фахівці Кременчуцького відділення вручили учасникам змагань, членам Кременчуцької команди пам’ятні календарі із зображеннями змагань.

Зі словами подяки та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулася Наталія Марковська, потерпіла на виробництві, учасниця обласної спартакіади, а представники команди Андрій Рибальченко та Олександр Шепеленко подякували маленьким господарям заходу за гостинність і вручили дітям кошики з фруктами й цукеркам.

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається світ. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують нашої допомоги, уваги та підтримки. Лише спільними зусиллями можливо подолати проблеми та досягнути бажаних результатів.