Працювали депутатські комісії

    30 листопада відбулися засідання Президії ради та постійних комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь заступник голови районної ради Едуард Скляревський, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови.

    На спільному засіданні, яке провів голова постійної комісії Олександр Кузнєцов, розглянули проект порядку денного чергової сесії та проекти рішень про затвердження районних програм, погодили зміни до показників районного бюджету на 2018 рік

 

    Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій. На бюджетній комісії, де головував Микола Черниш, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна доповіла про виконання бюджету за 9 місяців цього року. Також розглянули звернення установ та організацій про виділення коштів.

   Постійна комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення під керівництвом Наталії Маз розглянула звіт про роботу комісії за рік.

    Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку (...), яку провів Олександр Кузнєцов, розглянула розпорядження голови районної ради та проект рішення про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 5 скликання від 03.12.2009 року «Про приймання-передачу майна».

     На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології під головуванням Віталія Буленка  депутати розглянули затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Також було винесено на розгляд питання, які уже не один раз піднімала громадськість, а саме щодо забруднення атмосферного повітря у Кременчуці та Кременчуцькому районі та про діяльність Кременчуцького осередку УТМР.