Скликається двадцять п'ята сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять п'ята сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 6 грудня 2018 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.
 2. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка.
 3. Про звернення  депутатів    Кременчуцької районної    ради    Полтавської   області    до  Президента    України     Петра   Порошенка щодо     негайного    скасування    постанови Кабінету Міністрів України про підвищення  ціни  на  газ для населення.
 4. Про затвердження районної програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018рік.
 5. Про районну комплексну цільову Програму підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2019-2020 роки.
 6. Про Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Кременчуцькому районі на 2019 -2021 роки.
 7. Про затвердження районної Програми покращення умов обслуговування населення Кременчуцького району комунальним некомерційним підприємством Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2018-2020 роки.
 8. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017–2021 роки».
 9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018р.
 10. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
 11. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району в І півріччі 2018 року.
 12. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології.
 13. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації.
 14. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.
 15. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 16. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 17. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності, земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами, переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01), під розміщення відвалів Єристівського кар’єру, розташованих на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
 18. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Салівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
 19. Про погодження приватному акціонерному товариству «Кременчуцький річковий порт» розширення меж Крячинівського родовища, продовження строку дії та внесення змін до спеціального дозволу на користування надрами від 17.11.1998р. №1667, який надано з метою видобування піску Крячинівського родовища, що знаходиться у Полтавській області.
 20. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 5 скликання від 03.12.2009 року «Про приймання-передачу майна».
 21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 22. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».
 23. Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Кременчуцької районної ради Полтавської області.
 24. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Кременчуцької районної ради Полтавської області».
 25. Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради Полтавської області.
 26. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.