Привітали працівників сільського господарства району

   15 листопада у приміщенні Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка вітали працівників аграрного сектору Кременчуцького району. На свято прибули заслужені працівники сільського господарства, ветерани праці, представники господарств району, керівники та працівники підприємств, організацій і установ, сільські голови, представники територіальних громад району.

   Теплі слова привітань з побажаннями здоров’я, наснаги, гарних врожаїв та всього найкращого прозвучали на адресу працівників аграрного сектору району від голови районної ради Андрія Дрофи та виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Олександра Тютюнника. Долучилися до поздоровлень депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель, директор сільськогосподарського господарства «Атланта», депутат районної ради Василь Кравченко, заслужений працівник сільського господарства, Почесний громадянин району Віктор Мокрий та Почесний громадянин Кременчуччини Олександр Степаненко.

     Учасники урочистостей згадали добрим словом кращих працівників агропромислового комплексу, що трудилися на сільськогосподарській ниві Кременчуцького району.

За самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята кращих працівників сільськогосподарських та фермерських господарств нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Творчі подарунки прозвучали для всіх присутніх від колективів художньої самодіяльності.