Успіхи ветеранів сільського спорту

    Приємною новиною стала перемога збірної команди Кременчуцького районув фіналі традиційної обласної спартакіади серед ветеранів сільського спорту, яка відбулась 10 листопада в м.Хорол. Учасники даного заходу змагались в таких видах спорту: настільний теніс, шашки, шахи і волейбол серед чоловічих та жіночих команд.  І, як результат спільної наполегливої боротьби - почесне перше місце в загальнокомандному заліку.

   Слід відмітити і високі результати в особистих заліках в окремих видах спорту. В змаганнях з шахів Ярова Лариса і Петров-Хоменко Олександр завоювали срібні нагороди та принесли команді друге місце в загальному заліку з шахів. В змаганнях з настільного тенісу, Сохін Наталія стала срібним призером, а Прокопенко Юрій - володарем бронзової нагороди. І,в загальному заліку команда посіла друге місце. Особистий вклад для отримання найвищої командної нагороди зробили і наші шашкісти: Підварчанська Валентина і Мількін Володимир. 

   Слід відмітити і наших волейболісток: Семерянін Оксану,Шушвал Катерину, Юхименко Світлану, Пітерську Віру, Непораду Юлію та Карагічеву Олену,які ввійшли в четвірку кращих волейбольних команд.

        Додатково хочеться віддати належне начальнику освіти, сім'ї,молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації Оксані Семерянін та депутату районної ради Катерині Шушвал, які,не зважаючи на щільність робочого графіку, являються активними учасниками спортивного життя району.  Таких високих результатів наша збірна досягла завдяки спільної наполегливої боротьби і непереможної жаги до перемоги!!!