Фонд соціального страхування України інформує

Робота Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області в умовах запровадження нового Порядку фінансування страхувальників

Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12 був затверджений новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат птерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, відповідно до якого з 01 жовтня 2018 року запроваджується нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам (далі – Порядок).

З моменту затвердження нового Порядку фахівцями Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – відділення управління Фонду) проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота серед страхувальників міста Кременчука та Кременчуцького району щодо його практичного застосування.

 Станом на 14.11.2018 відділенням було укладено 534 договори зі страхувальниками для подання заяв-розрахунків в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

З 01 жовтня 2018 року в електронному вигляді страхувальниками було подано 664 заяви-розрахунку до відділення управління Фонду.

Запроваджені нововведення мають на меті спростити й оптимізувати взаємодію роботодавців із робочими органами виконавчої дирекції Фонду та їх відділеннями, попередити можливі помилки при нарахуванні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, не допустити неправомірних витрат коштів Фонду соціального страхування України.

Окрім того, з 01 жовтня 2018 року Фондом було започатковано систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат найманим працівникам, що має на меті знизити ризик можливих затримок надання матеріального забезпечення та страхових виплат застрахованим особам за рахунок коштів Фонду. Повідомлення про проведення виплат страхувальником страхових коштів повинно надсилатися за формою згідно із додатком 2 до Порядку протягом місяця із дня проведення виплат страхувальником. Передбачено декілька способів направлення повідомлення: в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису, листом із повідомленням або особисто страхувальником.

Шановні страхувальники, з метою уникнення порушення чинного законодавства, звертаємо Вашу увагу на своєчасне інформування відділення управління Фонду про здійснені виплати. У разі відсутності зазначеної інформації протягом трьох місяців із дня проведення фінансування, робочими органами Фонду та їх відділеннями будуть проведені перевірки щодо правильності використання страхувальником коштів Фонду.

 

Кременчуцьке відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Контактний телефон: (0536) 74-71-47