Скликається двадцять четверта сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять четверта сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 10 жовтня 2018 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звернення  депутатів Кременчуцької  районної  ради  Полтавської   області  до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної  Ради  України щодо необхідності захисту прав, як юридичних осіб місцевих осередків громадських організацій зі статусом Всеукраїнських.
 2. Про звернення  депутатів Кременчуцької  районної  ради  Полтавської   області  до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації з приводу недоцільності встановлення на комерційних вузлах обліку автоматизованих пристроїв передачі даних.
 3. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
 4. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2018-2020 роки.
 5. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018-2019  роки.
 6. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017 – 2021 роки».
 7. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 8. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
 9. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2018 року.
 10. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у І півріччі 2018 року.
 11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, наданих для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01, під розміщення Східних відвалів та під будівництво комунікаційного коридору), розташованих на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів)   Кременчуцького району Полтавської області.
 12. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної власності, наданих для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01) (розташування об’єктів інфраструктури ТОВ «Біланівський ГЗК» - кар’єру), розташованих на території Новогалещинської селищної ради Козельщинського району (попередня назва: Бондарівська сільська рада Кременчуцького району) (за межами населених пунктів) Полтавської області.
 13. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих на умовах оренди ТОВ «СВІТАНОК 1» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код згідно КВЦПЗ 01.01) за  межами  населених  пунктів на  території Червонознам’янської  сільської  ради (Новознам'янської сільської ради) Кременчуцького району Полтавської області.
 14. Про встановлення меморіальної дошки на фасаді будівлі Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. М.С. Новохатька.
 15. Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації на зменшення початкової вартості об’єкта незавершеного будівництва Чечелевської школи.
 16. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 07.09.2018р. «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».
 17. Про внесення змін до контракту з головним лікарем Кременчуцької центральної районної лікарні від 21.02.2014 р.
 18. Про заходи щодо забезпечення регіональної мовної політики в Кременчуцькому районі.
 19. Про використання революційного прапора на території Кременчуцького району.
 20. Про погодження приватному акціонерному товариству «Кременчуцький річковий  порт» продовження строку дії,  розширення  меж та  внесення змін до спеціального дозволу  на  користування  надрами  від 17.11.1998р. №1667, який надано з метою видобування піску Крячинівського родовища, що знаходиться у Полтавській області.
 21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 22. Про зміни  в постійній комісії Кременчуцької районної ради з   питань      будівництва, транспорту  і    зв’язку,   управління    та   розпорядження   об’єктами  комунальної  власності, благоустрою.
 23. Про зміни  в складі Президії районної ради 7 скликання.
 24. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.