Фонд соціального страхування України інформує

 

07 серпня 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством “Спартак” та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” було проведено регіональну спартакіаду “Сила духу”.

Десять команд, вісімдесят сильних духом спортсменів взяли участь у відбіркових обласних змаганнях в рамках VI Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці.

Змагання відбувалися на базі обласного дитячого оздоровчого центру “Маяк” у селі Головач Полтавської області.

Любов до життя і спорт – головні ліки для людей з обмеженими фізичними можливостями. На змаганнях вони зустрічаються як давні друзі. На перший етап змагань спартакіади прибули представники з усіх районів Полтавщини. Спортсмени змагалися у 6 видах спорту. Змагання тривали весь день та проходили в напруженій боротьбі, учасники докладали максимум зусиль, щоб досягти найкращого результату. За результатами змагань найсильніших визначили у настільному тенісі, шахах, армспорті, дартсі, бомбаскеті, гирьовому спорті.

Шостий раз поспіль честь Кременчука захищала команда в складі потерпілих на виробництві  Рибальченко Андрія Анатолійовича, Кисельова Геннадія Сергійовича, Лопатіна Олексія Миколайовича, Дугенця Вячеслава Івановича, Марковської Наталії Віталіївни, Свириденко Людмили Григорівни, Котенко Сергія Сергійовича, Гайдука Володимира Володимировича, Бабенко Віри Яківни, Карнауха Валерія Миколайовича.

За результатами змагань спортсмени – представники Кременчуцького відділення вибороли  друге місце у загальнокомандній першості.

В особистій першості призові місця отримали:

І місце Бомбаскет (чоловіки) – Котенко Сергій;

ІІ місце Армспорт до 85 кг – Кисельов Геннадій;

ІІ місце Гирьовий спорт понад 85 кг – Рибальченко Андрій;

ІІ місце Настільний теніс (жінки) – Бабенко Віра;

ІІ місце Дартс (чоловіки) – Дугенець Вячеслав;

ІІІ місце Дартс (жінки)– Марковська Наталія.

 Командам-переможцям у кожній категорії були вручені почесні нагоро-ди – кубки та дипломи, а в особистому заліку учасників нагородили медалями та грамотами.

Котенко Сергій Сергійович, який зайняв перше місце у змаганнях з бомбаскету серед чоловіків, здобув право представляти Полтавщину на фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади, що цього року відбудеться в м. Ужгороді 11-15 вересня  на базі спортивного комплексу “Юність”.

         Висловлюємо щиру вдячність організаторам та учасникам спартакіади  «Сила духу»! Дружнє спілкування й спорт не лише ґартують фізично, а й зміцнюють командний дух, мотивують на успіхи та досягнення. Всі учасники змагань і вболівальники отримали заряд енергії, бадьорості та позитиву!