Скликається двадцять перша сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять перша сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 18 червня 2018 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

  1. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017-2021 роки».
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
  4. Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання «Про реорганізацію комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» від 07 березня 2018 року.
  5. Про встановлення(зміни) меж адміністративно-територіальних утворень с. Пухальщина Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
  6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  7. Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької районної ради 7 скликання.
  8. Про структуру і чисельність виконавчого апарату Кременчуцької районної ради.
  9. Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту на продаж незавершеного будівництва Чечелевської школи шляхом розбирання на будівельні матеріали.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутатів обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.