Творча вітальня «Калинове гроно Омельника» приймала гостей

     30 травня в актовій залі опорного закладу «Омельницька ЗОШ І – ІІІ ступенів» відбувся творчий вечір, присвячений родині Курінних «Роде наш красний, роде наш прекрасний». Гостей приймала творча вітальня «Калинове гроно Омельника».

    Поділитися розповідями та спогадами про родину, яка вписана в історію Омельницької землі завдяки невтомній праці своїх представників на благо людей, – родину Курінних – зібралося чимало гостей, серед яких були нащадки цього славного роду та люди, котрі добре знали та працювали пліч-о-пліч з Курінними, які вже відійшли у вічність. Серед гостей були і голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, депутат Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський, депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк, голова ради Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій Щербуха.

Чимало присутні почули про дідів-прадідів сьогоднішнього молодого покоління Курінних, серед яких лікарі, викладачі, науковці. Але найбільше говорили про трьох братів – Григорія, Миколу та Петра Курінних.

    Приємно, що згадували про Миколу Чарльзовича Курінного, життєвою справою якого, можна сказати, було депутатство. Недарма він представляв інтереси своїх виборців протягом багатьох скликань у Кременчуцькій районній раді. Недарма він був удостоєний звання «Почесний громадянин Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області». Цікавими спогадами поділилися його колишні товариші, серед яких Олексій Васильович Щербуха, голова ради Кременчуцької районної організації ветеранів, Гальченко Іван Васильович, в.о. директора Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка та інші. Приємно, що згадували Петра Чарльзовича Курінного, колишнього Омельницького сільського голову, людину, покликанням якої було допомагати громаді, захищати інтереси сільських жителів. Цікавими розповідями із шкільних років Петра Чарльзовича поділилася його колишня однокласниця Яроменок Ольга Павлівна, теперішній директор опорного закладу «Омельницька ЗОШ І – ІІ ступенів». Образи обох братів, Миколи та Петра, залишаться у серцях всіх присутніх, як людей принципових, доброзичливих, професіоналів з великої літери.

     Ще приємніше було бачити серед присутніх найстаршого серед братів, Григорія Чарльзовича, науковця, доцента кафедри теоретичної та прикладної інформатики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, людину, яка ніколи не забуває свого коріння і завжди приходить на допомогу Омельницькій громаді у вирішенні нагальних питань. Його спогади та розповіді про своїх братів, батьків, дідів були невичерпними.

Родина Курінних – родина добрих, талановитих, співочих, веселих людей, людей відповідальних, принципових, людей, які жили і працювали, живуть і працюють на благо громади, людей, які розділяли і розділяють проблеми своїх односельців та вирішували і вирішують їх.