Депутати на старті

  4 травня на полтавському стадіоні «Динамо» відкрилися фінальні змагання Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області.

  Депутатів-спортсменів привітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександр Алексюк та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Олександр Буцький.

 Делегацію Кременчуцького району очолив заступник голови районної ради Едуард Скляревський.

 Змагалися депутати на спортивних майданчиках Полтави з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Представники нашого району серед 30 учасників  зайняли 8 місце.

  За результатами фінальних змагань буде сформована збірна команда Полтавської області для участі у фіналі Всеукраїнської спартакіади, що проходитиме у місті Чорноморськ Одеської області з 4 по 9 червня 2018 року.

 Дякуємо всім депутатам місцевих рад, сільським головам Кременчуцького району, які взяли участь у відбіркових та фінальних змаганнях Спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області!