Скликається двадцята сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцята сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 15 травня 2018 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 р.
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 5. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована в адміністративних межах Ялинцівської сільської ради (за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
 6. Про затвердження   технічних  документацій про нормативну   грошову    оцінку   земельних ділянок сільськогосподарського     призначення комунальної власності,  для  ведення товарного сільськогосподарського     виробництва,        які  розташовані    в      адміністративних        межах Пришибської   сільської  (за межами населених пунктів) Кременчуцького  району  Полтавської області.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах за межами населених пунктів на території Салівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, наданої для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої на території Новознам’янської (попередня назва Червонознам’янська) сільської ради ( за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
 9. Про оздоровлення дітей та молоді у 2018 році.
 10. Про затвердження Статуту Кременчуцької центральної районної лікарні (в новій редакції).
 11. Про затвердження Статуту комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (в новій редакції).
 12. Про використання революційного прапора ОУН на території Кременчуцького району.
 13. Про заходи щодо забезпечення регіональної мовної політики в Кременчуцькому районі.
 14. Про звіт тимчасової контрольної депутатської комісії Кременчуцької районної ради по перевірці діяльності комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» та доцільності існування Великокохнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
 15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 16. Про надання згоди на передачу окремого індивідуально визначеного майна амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерського пункту із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району.
 17. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутатів обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.