Відбулося пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії районної ради

7 березня відбулося пленарне засідання дев'ятнадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель, в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник,  сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Перед початком роботи Андрій Дрофа привітав жіноцтво Кременчуччини з Міжнародним жіночим днем, разом з депутатами вручив своїм колегам-жінкам квіти.  

Доповнивши порядок денний додатковими питаннями, депутати перейшли до розгляду проектів рішень.

Майже одностайно було прийнято ряд рішень про внесення змін до районних програм, погоджено внесення змін до показників районного бюджету за 2017 та 2018 роки, прийнято звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік. Також депутати взяли до відома звіти "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2017 році" та "Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у 2017 році".
З другої спроби було все-таки прийнято рішення "Про надання дозволу на розроблення схеми землеустрою і техніко - економічні обґрунтування використання та охорони земель на частину території Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області", яке активно відстоювали жителі Білецьківської громади.

А от проекти рішень "Про продовження терміну дії контракту з головним лікарем комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Кучеренко Л.М." та "Про зміни в складі Президії районної ради 7 скликання" не набрали достатньої кількості голосів.

 

 Загалом цього дня депутати розглянули тридцять одне питання та "Різне". Було прийнято двадцять дев'ять рішень.