Працювали постійні депутатські комісії

  18 січня у малому залі адмінбудинку відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології .

  У засіданнях брали участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, начальник міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та м.м. Кременчуці, Горішніх Плавнях головного управління   відділу Держгеокадастру в Полтавській області Максим Якобчук, головний лікар КЗ РЦ «Кременчуцький ПМСД» Леонід Кучеренко, в.о. начальника ЦПЗ №2 Роман Вітер, працівники районної ради, райдержадміністрації, Білецьківська громада на чолі з сільським головою Анною Самойлюк. Головував на засіданні депутат районної ради Дмитро Колотієвський.

  Депутати розглянули продовження терміну дії контракту із головним лікарем комунального закладу Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги Кучеренком Л.М., майнові питання. Далі заслухали інформацію про роботу відділення поштового зв’язку у Білецьківській сільській раді. Це питання досить гостро постало у громаді, жителі Білецьківки вимагають не допустити закриття поштових відділень у сільській раді. Обговорили питання про ймовірне самовільне зайняття території Білецьківської сільської ради підприємством м. Кременчук та розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі. Також  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) заказника загальнодержавного значення «Білецьківські плавні». Голова районної ради запропонував прийняти звернення до Полтавської обласної ради про скасування деяких рішень, які стосуються організації регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» .

По всіх питаннях були прийняті конкретні рекомендації та висновки.