Вітання голови районної ради з Новим роком

Шановні мешканці Кременчуччини! 

Прийміть найщиріші привітання з Новим роком та Різдвом Христовим! 

      Усі ми з нетерпінням очікуємо Новорічного дива та Різдвяної казки, коли в наших оселях засяє ялинка, вся родина збереться за святковим столом. Це – найромантичніші свята – час зворушливих спогадів дитинства, підбиття життєвих підсумків і нових планів. Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями. Водночас ми прискіпливо оцінюємо з точки зору реалізації запланованого прожитий рік, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

      Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017 рік був прожитий не дарма.  Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Незважаючи на певні складнощі, в нашому районі за минулий рік зроблено чимало для того, щоб його мешканцям жилося зручніше і затишніше. Щодня ми долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги.  

      Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді наступний рік стане вдалішим за попередній! Нехай же рік новий стане  сприятливим для втілення всіх благих справ на користь громади району, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

У переддень Нового 2018 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, у процвітання нашого району, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день наповниться добром і щастям!

Щиро зичу Вам, дорогі земляки, родинного затишку, життєвих гараздів, статків та творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами та вчинками.

Хай гарний святковий настрій збережеться упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить вас і ваших рідних міцним здоров'ям, взаєморозумінням і любов'ю!

                                                                                                                 

Голова районної ради                       Андрій Дрофа