Відбулося перше пленарне засідання сімнадцятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання

   21 грудня відбулося перше пленарне засідання сімнадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель,   голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний та його заступник Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

  Перед початком роботи вручили багатодітним матерям – Раїсі Федосєєвій та Ларисі Малюгіній, відзнаки до почесного звання України «Мати-героїня».

   Андрій Дрофа зачитав заяву депутата Володимира Мудрого про вихід із депутатської фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка». Далі депутати затвердили порядок денний, включили до нього додатково  три питання та зняли з розгляду одне. Одностайно було погоджено внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, прийнято зміни до ряду районних програм та затверджено звіти голів постійних депутатських комісій. Також беззаперечно було прийнято майнові питання, у план роботи районної ради на наступний рік за пропозицією депутата Оксани Івахненко внесли уточнення. Створили дві тимчасові контрольні депутатські комісії та прийняли звернення до обласної державної адміністрації та обласної ради.

 

   Питання «Про районний бюджет на 2018 рік» викликало бурхливе обговорення. Депутати виступали з критикою запропонованих показників, закликали переглянути та довести бюджетні показники Кременчуцького району до стовідсоткового забезпечення  бюджетних установ, закладів Кременчуцького району в поточному році. В результаті це питання не було підтримане.

   Після двогодинної роботи Андрій Дрофа оголосив перерву у роботі. Щодо дати другого пленарного засідання 17 сесії буде повідомлено додатково.