Відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

7 грудня відбулося пленарне засідання шістнадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель,   голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний та його заступник Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Перед початком роботи Андрій Дрофа зачитав заяву депутата Андрія Бабка про вихід із депутатської фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка». Далі депутати затвердили порядок денний, включили до нього додатково  шість питань. Одностайно було затверджено звіт голови районної ради, внесення змін до районних програм, а також внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік. Також депутати прийняли цього дня  звернення депутатів  до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, яке підготував депутат від фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Ігор Близнюк,

та звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, яке підготував депутат від  фракції "Опозиційний блок" Олександр Кузнєцов. Погодили зміни до складу Президії та постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології. 

Останнім було прийнято рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини», згідно якого це звання у цьому році присвоюється знаним та шанованим у районі Олександру Степаненку та Івану Панасенку.