Відбулися засідання постійних депутатських комісій

 17 листопада відбулися засідання  Президії  ради та постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, заступник голови районної ради Євгеній Колесник,  начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови.

 На Президії, де головував Едуард Скляревський, попередньо узгодили проект порядку денного та заслухали пропозиції щодо внесення змін до деяких проектів рішень.

 

  На спільному засіданні, яке провів голова постійної комісії Ігор Близнюк, розглянули проект порядку денного чергової сесії, внесли додатково проект рішення «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо підтримки проекту Виборчого кодексу України». Тривале обговорення супроводжувало питання «Про недовіру голові Кременчуцької районної державної адміністрації Безкоровайному Андрію Анатолійовичу», в обговоренні взяли участь депутати Андрій Бабко, Дмитро Колотієвський, Василь Кравченко, Олександр Коваль, Володимир Сіора, Білецьківський сільський голова Анна Самойлюк. Після години дебатів більшістю голосів проект рішення було рекомендовано до розгляду на пленарному засіданні чергової сесії.

 

   Потому депутати працювали на профільних засіданнях комісій.

  Бюджетна комісія, яку провела заступник голови комісії Наталія Машошіна,  розглянула та погодила блок фінансових питань. Також на розгляд депутатів було винесено ряд звернень від установ та організацій про виділення коштів. Усі звернення було опрацьовано та винесено конкретні рекомендації.

  На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології під керівництвом Віталія Буленка депутати розглянули затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою, де головував заступник Сергій Онищенко, розглянула розпорядження голови районної ради та погодила надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.

    На комісію з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення під керівництвом Наталії Маз прибула делегація від Білецьківської громади на чолі із сільським головою Анною Самойлюк із вимогою розглянути додатково питання «Про вихід Білецьківської АЗПСМ із КЗ РЦ «Кременчуцький ПМСД» та перехід до КЗ ПМСД Пришибської сільської ради». Оскільки матеріали по питанню не були підготовлені завчасно, було вирішено провести додатково засідання комісії та розглянути усі можливі варіанти вирішення питання 20 листопада.