Привітали працівників сільського господарства району

    16 листопада у приміщенні Ялинцівського сільського будинку культури  вітали працівників аграрного сектору Кременчуцького району. На свято прибули заслужені працівники сільського господарства, ветерани праці, представники господарств району, керівники та працівники підприємств, організацій і установ, сільські голови, представники територіальних громад району.

   Теплі слова привітань з побажаннями здоров’я, наснаги, гарних врожаїв та всього найкращого прозвучали на адресу працівників аграрного сектору району від заступника голови районної ради Едуарда Скляревського та голови райдержадміністрації Андрія Безкоровайного. Долучилися до поздоровлень депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель, голова асоціації фермерських господарств Кременчуцького району Надія Кривонос, заслужений працівник сільського господарства, Почесний громадянин району Віктор Мокрий та Володимир Хоменко - Кавалер ордена Трудового Червоного Прапора.

 

   Учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, кого немає в живих та згадали кращих працівників агропромислового комплексу, що трудилися на сільськогосподарській ниві Кременчуцького району.

   За самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята кращих працівників сільськогосподарських та фермерських господарств нагороджено грамотами районної ради та райдержадміністрації.

  З нагоди свята всіх частували святковим короваєм.

Творчі подарунки прозвучали для усіх присутніх від колективів художньої самодіяльності та дитячих колективів району.