Скликається п'ятнадцята сесія Кременчуцької районної ради

Відповідно до розпорядженя голови районної ради  скликається п'ятнадцята сесія районної ради 7 скликання,  пленарне засідання якої відбудеться 24 листопада 2017 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про недовіру голові Кременчуцької районної державної адміністрації Безкоровайному Андрію Анатолійовичу.
 2. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2017 рік.
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017-2021 роки».
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
 5. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2014 -2017 роки.
 6. Про внесення змін до Районної програми соціально-культурних заходів на 2017 рік.
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
 8. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 9. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
 10. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології.
 11. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації.
 12. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.
 13. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих оренду ТОВ «АГРОФІРМА КАМ'ЯНКА» за межами населених пунктів Кам'янопотоківської сільської ради.
 14. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ТОВ «АГРОФІРМА КАМ'ЯНКА» за межами населених пунктів Пришибської сільської ради.
 15. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ФОП Багмуту Дмитру Степановичу за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради.
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ФОП Стецишину Олександру Михайловичу за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ФОП Шульзі Миколі Петровичу за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради.
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Кадука Дмитру Михайловичу за межами населених пунктів на території Омельницької сільської ради.
 19. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Кадука Дмитру Михайловичу за межами населених пунктів на території Ялинцівської сільської ради.
 20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, яка розташована в адміністративних межах Потоківської сільської ради (за межами населених пунктів).
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду СЕЛЯНСЬКОМУ (ФЕРМЕРСЬКОМУ) ГОСПОДАРСТВУ «КОЛОС» за межами населених пунктів на території Омельницької сільської ради.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, з метою продажу права оренди на неї на земельних торгах за межами населених пунктів на території Ялинцівської сільської ради.
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Кіндрівка Ялинцівської сільської ради.
 24. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 25. Про надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.
 26. Про внесення змін до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини».
 27. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.