Вітання військовослужбовцям в/ч 3059 із річницею утворення

                                                                           

   18 жовтня голова районної ради Андрій Дрофа та заступник голови Едуард Скляревський взяли участь у святкових заходах з нагоди 17-ти річчя з дня створення військової частини 3059 Національної гвардії України, яка дислокується у місті Кременчук. Згрудня 2013 року військовослужбовцічастиниохороняютьгромадський порядок у Кременчуці та іншихмістахУкраїни,  несуть службу у зоніпроведення АТО.

  Із черговою річницею військовослужбовців вітали колеги по службі та ветерани, очільники силових структур, представники мерії м. Кременчук,  керівники кременчуцьких підприємств, установ та організацій, духовенство.З напутнім словом до бійців батальйону звернувся   командир військовоїчастини 3059 полковник Олександр Аленін. Багатьом військовослужбовцям цього дня було вручено нагороди і чергові звання.

  Андрій Дрофа побажав нацгвардійцям і надалі з честю виконувати свій обов’язок та передав для бійців теплі речі, так необхідні хлопцям під час бойових завдань восени та взимку.

   Закінчилися урочистості концертом, який підготували  вихованці підшефного  дитячого  садочку та учасники творчих колективів  Міського палацу культури.