Пам'яті Волошина Володимира Макаровича

На 91-му році зупинилося серце Волошина Володимира Макаровича - Почесного громадянина Кременчуцького району, Заслуженого працівника сільського господарства України. Пішла з життя щира, порядна Людина, що присвятила себе роботі заради добробуту односельців, розбудові місцевого господарства і всього Кременчуцького району.

 

Народився Володимир Макарович 23 квітня 1927 року у с. Дмитрівка Кременчуцького району у селянській родині. З 1943 року пішов працювати у місцевий колгосп. Закінчив Золотоніську сільськогосподарську школу та Полтавську середню сільськогосподарську школу, де отримав спеціальність агронома. У жовтні 1954 року обраний головою колгоспу у с. Дмитрівка, з 1960 року після об’єднання двох господарств працював на різних посадах колгоспу  села Пришиб.

У 1972 році обраний головою колгоспу ім. Мічуріна  села Піщане. Під керівництвом Володимира Макаровича колгосп став одним із найкращих у регіоні. За самовіддану працю Волошин В.М. був нагороджений різними відзнаками того часу, йому було присвоєно звання Заслужений працівник сільського господарства України.        

Володимир Макарович ніколи не стояв осторонь від проблем звичайного громадянина, тому багаторазово обирався депутатом Дмитрівської та Піщанської сільських рад, відпрацював 8 скликань депутатом Кременчуцької районної ради.   

В наших думках та серцях Володимир Макарович назавжди залишиться взірцем високого професіоналізму, відданості справі, наполегливості у досягненні високої мети. 

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким, поділяємо біль і сум з приводу гіркої втрати. 

Світла і вічна йому пам’ять.

 

Кременчуцька районна рада