Заходи з нагоди Дня усиновлення

28 вересня у великому залі районної ради відбулося веселе дитяче свято  з нагоди Дня усиновлення. Зазвичай у цей день  дякують людям, які беруть на себе місію по догляду та вихованню дітей, позбавлених батьківського піклування. Це усиновителі, співробітники дитячих будинків, прийомні батьки, опікуни, піклувальники, співробітники служб у справах дітей. На жаль, сьогодні дітей, які потребують догляду та опіки, більше, ніж бажаючих цим займатися.

 

На свято під лозунгом «Подарувати сім'ю - врятувати світ» завітали зі словами щирої подяки та подарунками заступник начальника служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації Ірина Фоменко, голова районної ради Андрій Дрофа, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний.

Дорослим винуватцям свята було вручено подяки від служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації, а маленькі гості отримали масу позитивних емоцій від святкового концерту та веселих клоунів. Голова районної ради Андрій Дрофа надав для кожної дитини солодкі подарунки за рахунок спонсорської допомоги.