Відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

15 вересня відбулося пленарне засідання чотирнадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь   голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний та його заступники Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації.

Перед початком роботи голова районної ради Андрій Дрофа привітав із призначеннями на посади керівника місцевої прокуратури Руслана Кривоноса та начальника Кременчуцького районного відділення поліції Кременчуцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Юрія Сухомлина.

Далі депутати затвердили порядок денний, включили до нього додатково  три питання та зняли з розгляду проекти рішень про створення освітнього округу та проведення конкурсу на кращий проект опорної школи.

Першим заслухали та прийняли звернення до керівних органів про забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсулінів. Взяли до відома інформації "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2017 року" та "Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у І півріччі 2017 року"

Після детального обговорення та виступів більшістю голосів затвердили внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

Було погоджено на пленарному засіданні затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ряду фізичних та юридичних осіб.

Переважною більшістю голосів було прийнято Програму підтримки населення  Кременчуцького району для виконання заходів з енергозбереження  на 2017-2020 роки та внесено зміни до ряду районних програм.  Погоджено нові норми вартості харчування для дітей дошкільного віку.

Брали активну участь в обговоренні проектів рішень депутати Микола Черниш, Дмитро Колотієвський, Ганна Капустян, Володимир Сіора, Іван Білоус, Наталія Маз, та інші.

У "Різному" виступили Бондарівський сільський голова В'ячеслав Бондар, Юрій Жоган, головний лікар ЦРЛ Марія Ігнатчук, помічник депутата обласної ради Катерина Йощенко, Потоківський сільський голова Юрій Зоря.