Відбулися засідання постійних комісій районної ради

8 вересня відбулися засідання  Президії  ради та постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський,  заступники голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови.
На спільному засіданні, яке провела голова постійної комісії Наталія Маз, розглянули проект порядку денного чергової сесії. Депутати рекомендували сесії внести додатково до проекту порядку денного два питання: щодо харчування учнів та внесення змін до Програми  забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень. Також рекомендували відправити на доопрацювання проекти рішень "Про проведення конкурсу на кращий проект опорної школи" та "Про створення Кременчуцького освітнього округу".

 

 
 

Потому депутати працювали на профільних засіданнях комісій.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології під керівництвом Віталія Буленка депутати розглянули та погодили затвердженя технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Бюджетна комісія на чолі з Миколою Чернишем погодила блок фінансових питань.

 Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою розглянула розпорядження голови районної ради та стан виконання Програми "Питна вода Кременчуччини на 2006 - 2020 роки". Комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення під керівництвом Маз Н.Ю. заслухала головного лікаря ЦРЛ Марію Ігнатчук по питанню оптимізації діяльності ЦРЛ та щодо виконання районних програм.