Привітали Любов Савуту з ювілеєм

21 серпня приймала вітання із  70-річчям голова Майбородівської первинної ветеранської організації Любов Савута. Із квітами та добрими побажаннями до неї завітали заступник голови районної ради Едуард Скляревський, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, сільський голова Новознам'янської громади Ірина Кобка, староста села Майбородівка Тамара Голуб,

голова ради районної організації ветеранів Олексій Щербуха та його заступник Петро Ковінько, голова Новознам'янської первинної ветеранської організації Тетяна Марченко.

Любов Федорівна з радістю приймала вітання від керівництва та односельчан. Ця жінка з неспокійною вдачею багато встигла зробити хорошого для свого села та його мешканців, та і зараз, незважаючи на поважний вік, вона серед найбільш активних ініціативних представників громади. Їй досі болить доля сільськогосподарської галузі, якій вона віддала усе своє життя, вона відстоює інтереси місцевої ветеранської організації та її членів. Завжди привітна, активна, Любов Федорівна встигає скрізь: і дома по господарству, і дітей та внуків зустрічати, і громадською роботою займатися.

З побажаннями довгих років життя, міцного здоров’я та сімейного благополуччя приєднуються до вітань Савуті Любов Федорівні депутати та колектив районної ради.