До уваги страхувальників та застрахованих осіб

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

З 1 серпня 2017 року розпочав свою роботу Фонд соціального страхування України.

Фонд соціального страхування України створений відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» і є правонаступником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 Кременчуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області обслуговує страхувальників та застрахованих осіб м. Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів.

Юридична адреса відділення: вул. Володимира Великого,34 м. Кременчук, код ЄДРПОУ 41425689, телефон 053-66, 4-12-50. Начальник відділення Дружко Тетяна Федорівна.

Страхувальників та застрахованих осіб  м. Глобине та Глобинського району обслуговує філія відділення, що розташована за адресою:  м.Глобине вул. Центральна,275,  телефони (05365) 24440; 24209.

Основними завданнями Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області є: 

1) Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території міста Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів Полтавської області;

2) забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення відповідно до закону;

3) організація профілактики страхових випадків;

4) забезпечення здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я незалежно від форм власності у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності;

5) організація здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання, застосування в установленому законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів;

6) забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат;

7) забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів.

Дотримуючись основних принципів соціального страхування, а саме: обов’язковості й вчасності фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг та цільового використання страхових коштів, Кременчуцьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області створене для забезпеченнягарантованого державою соціального захисту застрахованих осіб, які проживають на територіях міста Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів.