Краще спротивне село 2017 року

    Вже традиційно в Кременчуцькому районі проходить спартакіада на “Краще спортивне село району”. Цього року, змагання, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України пройшли в с.Потоки.

    Учасників та гостей спортивного дійства привітали Безкоровайний А.А.(голова районної райдержадміністрації\), Дрофа А.О.(голова районноі ради),Семерянін О.Г. (начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту), Горячковський А.Ф.(голова спортивного товариства “Колос'') та художні колективи району.

     Голова районної органызації ВФСТ «Колос» відзначив подяками кращих спортсменів та організаториів спортивного життя району: Сохна Леоніда, Федоренка Романа, Прокопенка Юрія, Слюсаря Миколу, Левицького Олександра, Левицького Михайла, Сохін Наталію, Підворчанську Валентину, Кулинича Сергія, Сохіна Олександра.

Всі присутні спортивного дійства вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів АТО.

    Право підняти державний стяг було надано Рибаку Сергію(представнику Новознам'янівської громади- минулорічної переможниці даної спартакіади) та неоднократному переможцю обласних змагань Левицькому Михайлу.

    Після проголошення програми змагань, учасники спартакіади мали змогу проявити своїсили в змаганнях з настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, шашок, пінімання гирі( 24кг) та перетягуванны канату-одному з найемоційнішому виді спорту. 

    В результаті, призові місця розподілилися таким чином:

- настільний теніс серед жінок:

Iм.-Данильчук Альона (Кам'янопотокіківська с.р.),

IIм.- Сохін Наталія (Омельницька с.р..),

IIIм.- Черемісіна Марина (Білецьківська с.р.),

-настільний теніс серед чоловіків:

Iм.-Ушаков Євген (Кам’янопотоківська с.р.),

IIм.-Кійло Сергій (Максимівська с.р.),

IIIм.-Прокопенко Юрій (Пришибська с.р.),

-шашки серед чоловіків:

Iм.- Бєсєдін Володимир (Потоківська с.р.)

IIм.-Мізін Ігор (Кам’янопотоківська с.р.)

IIIм.- Прокопенко Анатолій (Пришибська с.р.)

-шашки серед жінок:

Iм.-Підворчанська Валентина (Новознам’янівська с.р.),

IIм.- Кай Ірина(Кам'янопотоківська с.р.)),

IIIм.- Яременко Інна(Пщанська с.р..)

-піднімання гиры:

Iм.- Калашник Юрій (Омельницька с.р.)

IIм.-Дзюбан Андрій (Кам'янопотоківська с.р.)

IIIм.-Прокопенко Анатолій (Пришибська с.р.)

-перетягування канату:

Iм.-Новознам'янівська с.р.

IIм.-Білецьківська с.р.

IIIм.-Кам'янопотоківська с.р.

-волейбол:

Iм.-Омельницька с.р.

IIм.-Новознам'янівська с.р.

IIIм.-Пришибська с.р.

- міні-футбол:

Iм.-Кам'янопотоківська с.р.

IIм.-Потоківська с.р.

IIIм.-Піщанська с.р

   В змаганнях з міні-футболу визнаний кращий гравець Остапець Максим та кращий голкпер Білоус Владислав.

    Цьогоріч в загальнокомандному заліку  переможцем спартакіади стала Кам'янопотоківська сільська рада, срібний призер- омельницькі спортсмени і бронзу завоювала Новознам'янівська сільська рада.

    Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

 

 

 

Срібні нагороди в пляжному волейболі

    24 червня в м.Полтава на веслувальній базі “Олімпійські надії” пройшов чемпіонат області з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих ветеранських команд 35 років і старші.

    Кременчуцький район, як завжди, не залишився без нагород. Наші красуні з Кам'яних Поток, Голдун Оксана та Григор Людмила, стали срібними призерками цьогорічних змагань, поступившись лише декількома очками миргородським волейболыісткам.

     Слід відмітити спортивну родину Богомаза Олександра та Бруслик Віти, які представляли наш район серед чоловічих команд, ввійшовши в п'ятірку найкращих.

      Хоча боротьба на волейбольних майданчиках була надзвичайно емоційною і виснажливою, проте всі учасники отримали масу позитивних емоцій.

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                                       Є.Є.Цилюрик