Відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання

23 червня відбулося пленарне засідання тринадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель,  голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний та його заступники Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації.

Депутати затвердили порядок денний, включивши до нього додатково  питання "Про затвердження Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2017 - 2018 роки".

 

Першим депутати розглянули та прийняли звернення до керівних органів влади України щодо цін на газ для населення. Далі одноголосно погодили ряд районних програм та внесли зміни до уже діючих. Затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесли зміни до показників районного бюджету. Бурхливе обговорення супроводжувало блок земельних питань. Без заперечень було затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ "Єристівський ГЗК та гр. Колотієвському О.П.

 

Проекти рішень для ТОВ "АГРОФІРМА КАМ'ЯНКА" та гр. Кривонос Н.С. навіть після повторного голосування не набрали достатньої кількості голосів.

Також цього дня депутати заслухали звіти головних лікарів районних закладів медицини про виконання функціональних обов'язків та фінансово-господарську діяльність установи.

Заступник голови районної ради Едуард Скляревський доповів по питаннях щодо управління майном спільної власності територіальних громад  Кременчуцького району.

У "Різному" виступили депутати Іван Білоус, Дмитро Колотієвський, Василь Кравченко, помічник депутата Катерина Йощенко, та інші.