Відбулися засідання постійних комісій районної ради

  16 червня відбулися засідання  Президії  ради та постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови.
На спільному засіданні, яке провела голова постійної комісії Наталія Маз, розглянули проект порядку денного чергової сесії. Депутати рекомендували сесії внести додатково до проекту порядку денного питання "Про затвердженя Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адмінінстрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2017 - 2018 роки" та "Про звіт начальника філії "Глобинський райавтодор" дочірнього підприємства "Полтавський облавтодор" Водолазького В.О. про стан доріг у Кременчуцькому районі"

Також було враховано побажання адміністрації ЦРЛ та відправлено на доопрацювання проект рішення "Про затвердження інвестиційного проекту «Термомодернізація опікового відділення Кременчуцької центральної районної лікарні».

Потому депутати працювали на профільних засіданнях комісій.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології під керівництвом Віталія Буленка депутати розглянули та погодили затвердженя технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та розглянули стан виконання комплексної цільової Програми "Заліснення земельних угідь Кременчуцького району Полтавської області на період 2016 - 2020 роки".
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою розглянула розпорядження голови районної ради та ряд питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації (Близнюк І.В.) погодила проекти рішень про оздоровлення дітей та молоді у 2017 році та Статут Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради в новій редакції.

Комісія з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення під керівництвом Маз Н.Ю. розглянула інформацію про виконання Програми зайнятості населення Кременчуцького району на 2013-2017 роки.