Скликається тринадцята сесія Кременчуцької районної ради

Відповідно до розпорядженя голови районної ради № 26 від 8 червня 2017 року скликається тринадцята сесія районної ради 7 скликання,  пленарне засідання якої відбудеться 23 червня 2017 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна (Леніна), 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

1.  Про звернення депутатів Кременчуцької районної   ради  Полтавської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України.

2.  Про Програму забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кременчуцькому районі на 2017 – 2019 роки.

3.  Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення у Кременчуцькому районі „Власний дім” на 2017-2021 роки.

4.  Про затвердження Районної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

5.  Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017-2021 роки».

6.  Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.

7.  Про внесення змін до Програми правової освіти населення Кременчуцького району на 2015-2019 роки.

8.  Про затвердження інвестиційного проекту «Термомодернізація опікового відділення Кременчуцької центральної районної лікарні».

9.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 1 квартал 2017 року.

10.  Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.

11.  Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

12.  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності наданих в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА КАМ'ЯНКА» за межами населених пунктів Пришибської сільської ради.

13.  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності наданих в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА КАМ'ЯНКА» за межами населених пунктів Кам'янопотоківської сільської ради.

14.  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності наданих в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Єристівський ГЗК» за межами населених пунктів Пришибської сільської ради.

15.  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду гр. Кривонос Надії Семенівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Майбородівської сільської ради.

16.  Про   затвердження     технічної        документації з нормативної      грошової       оцінки    земельної ділянки,   що передається   в користування  на умовах оренди  гр.   Колотієвському     Олександру       Павловичу для   городництва ( за      межами      населених пунктів)   на    території    Ялинцівської   сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

17.  Про оздоровлення дітей та молоді у 2017 році.

18.  Про затвердження Статуту Білецьківського навчально-виховного комплексу Кременчуцької районної ради в новій редакції.

19.  Про звіт головного лікаря Кременчуцької центральної районної лікарні про виконання функціональних обов'язків та фінансово-господарську діяльність установи за 2016 рік.

20.  Про звіт головного лікаря КЗ "Кременчуцький РЦ ПМСД"  про виконання функціональних обов'язків та фінансово-господарську діяльність установи за 2016 рік.

21.  Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

22.  Про надання згоди на передачу  автомобіля ВАЗ 21213 із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району в комунальну власність територіальної громади Недогарківської сільської ради.

23.  Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 06.01.2017 р. «Про надання згоди на передачу транспортних засобів та окремого  індивідуально визначеного майна амбулаторій загальної практики сімейної медицини та  фельдшерсько-акушерських пунктів із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району».

24.  Про приймання-передачу будівель  та споруд  за адресою: м. Кременчук, вул. Івана Приходько, 55,  у спільну власність територіальних громад сіл Кременчуцького району.

25.  Про внесення змін  до рішення 33 сесії районної ради 6 скликання від 20.05.2015 р. «Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району».

26.  Про затвердження складу комісії Кременчуцької районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.

27. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.