Відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання

  7 червня відбулася дванадцята сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання. Депутати зібралися, аби розглянути питання   делегування  представників Кременчуцького району для роботи у складі Госпітальної ради  Південного госпітального округу Полтавської області.

  Перед пленарним засіданням було проведено спільне засідання постійних комісій районної ради та Президії ради, де було внесено зміни до проекту рішення.Зокрема, депутати зобов’язують делегатів звітувати про роботу в Госпітальній раді на кожній сесії районної ради та залишають за собою право  переобрання представників Кременчуцького району у разі невиконання своїх обов’язків при роботі в Госпітальній раді.

  Одноголосно на пленарному засіданні затвердили двох кандидатів для роботи у складі Госпітальної ради:Ігнатчук Марію Володимирівну – головного лікаря Кременчуцької центральної районної лікарні;  Панасенка Івана Якимовича – управлінця з досвідом роботи в органах місцевого самоврядування (заступник голови Полтавської обласної ради) та виконавчої влади (голова Кременчуцької районної державної адміністрації), почесного громадянина Кам’янопотоківської територіальної громади, громадського діяча.