До уваги громадськості Кременчуцького району

Шановні жителі Кременчуцького району!

Згідно затвердженого Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини» (рішення 10 сесії районної ради сьомого скликання від 21.12.2016 року «Про внесення змін і доповнень до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини»)  та районної Програми соціально-культурних заходів на 2017 рік (рішення 11  сесії районної ради сьомого скликання від 24.03.2017 року «Про  районну Програму соціально-культурних заходів на 2017 рік») у грудні 2017 року передбачається провести присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини».

Звертаємося до органів місцевого самоврядування району, юридичних осіб усіх форм власності, трудових колективів підприємств, установ, організацій з проханням визначити кандидатів на це звання та, за наявності пропозицій,  подати згідно з Положенням належним чином оформлений пакет документів: лист-клопотання, біографічну довідку, відомості про досягнення особи у сферах діяльності (у відповідності до п. 1.2. Положення), обгрунтування особливого внеску кандидата у розвиток Кременчуцького району або визнання його видатних заслуг, відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів, громадських організацій та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури.  

Документи про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини» просимо подавати до 01 серпня 2017 року у Кременчуцьку районну раду.