Пам'яті Сліпченка Євгенія Васильовича

На 76-му році передчасно пішов із життя ветеран органів місцевого самоврядування, колишній заступник голови Кременчуцької районної ради  Сліпченко Євгеній Васильович, добра, чуйна людина, надійний товариш,  активний громадський діяч. Тяжке лихо спіткало сім’ю і всіх, хто добре знав Євгенія Васильовича та працював разом з ним.

Народився Сліпченко Євгеній Васильович 27 червня 1941 року у с. Малинівка Глобинського району Полтавської області. Після закінчення школи та служби в армії здобув спеціальність вченого-агронома у Полтавському сільськогосподарському інституті та був направлений на роботу в Сумську область. Тут помітили організаторські здібності молодого агронома та запросили на партійну роботу.

З 1972 року сім’я Сліпченків переїжджає до міста Кременчук. Талановитого керівника призначають на різні посади у партійні органи. З 1979 року обраний секретарем виконкому Кременчуцької районної Ради народних депутатів, з 1981по 1992 рік працює тут же на посаді заступника виконкому, а з 1992 р. - керівником секретаріату. У 1995 році Євгеній Васильович призначений заступником голови райдержадміністрації. У квітні 1998 року був обраний на посаду заступника голови Кременчуцької районної ради, де і пропрацював до закінчення строку повноважень та виходу на пенсію у 2002 році.

У пам’яті рідних, друзів, колег Євгеній Васильович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, надзвичайно цікавим та ерудованим співрозмовником, професіоналом з великої літери.

Депутатський корпус, апарат Кременчуцької районної ради висловлюють щире співчуття рідним та близьким Євгенія Васильовича.

Світла і вічна йому пам’ять.