Кубок перемоги

    29 квітня в СК “Розсошенці”(м.Полтава) відбулися фінальні змагання чемпіонату області з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старші.

     В фіналі взяли участь команди з Кременчуцького, Миргородського, Решетилівського, Зінківського, Полтавського і Хорольського районів, які були розподілені на 2 групи. 

     Суперниками в нашій групі стали команди з Решетилівки і Миргорода. З переможними рахунками 3:1(Кременчук-Решетилівка) і 3:0(Кременчук-Миргород), наші ветерани отримали можливість позмагатися з господарями змагань за почесне перше місце.

    Фінальний поєдинок з полтавчанами закінчився з нічийним рахунком 1:1, і по серії пенальті, наша збірна стала володарем кубку цьогорічного чемпіонату.

   Під керівництвом А.Ф.Горячковського честь району успішно відстояли Паюров Павло, Хлань Володимир, Клюсенко Анатолій, Шишкін Станіслав, Загарій Олександр, Галата Олег, Кульчак Володимир, Маньківський Віталій, Шабанов Ігор, Матяш Анатолій, Велітченко Валерій, Лупінос Сергій і Михайлик Олександр.

 

   Слід відмітити, що ветеранський життєвий досвід, правильно обрана тактика гри, злагодженість дій і жага до перемоги, вкотре довели, що наша збірна непереможна.

    Найщиріші вітання і подальших спортивних перемог нашим “юним спортсменам”!