Відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання

24 березня відбулося пленарне засідання одинадцятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати Полтавської обласної ради Валерій Чечель, Володимир Барчук, Володимир Савченко, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. 

Депутати затвердили порядок денний, виключивши з нього питання "Про затвердження Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2017 – 2018 роки" та "Про звіт голови Кременчуцької райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району за 2016 рік та делегованих районною радою повноважень".
Далі розглянули та затвердили звернення щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення; про підтримку торговельної блокади тимчасово окупованих територій України; щодо створення госпітального округу на базі Кременчуцької ЦРЛ; до міського голови Львова про припинення засмічення Полтавщини.
Взяли до відома інформації щодо діяльності органів прокуратури та Національної поліції на території Кременчуцького району у 2016 році, продовжили термін роботи тимчасової контрольної депутатської комісії  по вивченню питання життєдіяльності населення села Єристівка Пришибської сільської ради та жителів Кременчуцького району в умовах проведення гірничо – видобувних робіт гірничо – збагачувальними комбінатами.

Розглянули цього дня депутати ряд районних програм, внесли зміни до деяких із них, затвердили нові та прийняли рішення про виконання тих, термін яких закінчився у 2016 році.

При розгляді Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2016-2020 роки («Довкілля-2020») після бурхливого обговорення в порядок денний сесії було включено додаткове питання "Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до депутатів Полтавської обласної ради".

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна представила блок бюджетних питань. Зокрема, було прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету, затверджено розпорядження голови райдержадміністрації.

Погодили депутати призначення на посаду головного лікаря КЗ "Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Леоніда Кучеренка терміном на 1 рік. 

У "Різному" виступили депутати Іван Білоус, Олександр Кузнєцов, активіст Олег Савченко, представники громади села Єристівка, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний, та інші.

Загалом цього дня депутати опрацювали 30 питань та прийняли відповідно 30 рішень.