Відбулися засідання постійних комісій районної ради

17 березня відбулися засідання  постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови, представники громади Білецьківської сільської ради.
На спільному засіданні, яке провів голова постійної комісії Микола Черниш, розглянули проект порядку денного чергової сесії. В обговоренні взяли участь депутати Ганна Капустян, Дмитро Колотієвський, Володимир Сіора, Ігор Близнюк, та інші. При розгляді питання "Про внесення змін до Програми охорони довкілля в  Кременчуцькому районі на період 2016-2020 роки («Довкілля-2020»)" в обговорення активно включилися жителі Білецьківської сільської ради, виступила сільський голова Анна Самойлюк.  

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій. 

Бюджетна комісія розглянула звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, внесення змін до показників районного бюджету за 2016 та 2017 роки,  розпорядження голови райдержадміністрації. Також депутати на чолі із Миколою Чернишем розглянули ряд листів про виділення коштів.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології депутати розглянули та погодили  надання    дозволу    на    розробку проекту землеустрою   щодо встановлення   (зміни)  меж  села Пухальщина Ялинцівської сільської ради.
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою під керівництвом Артема Арішіна заслухала звіт про роботу за 2016 рік директора КП "Архбудпроект" Антона Левчука, погодила розпорядження голови районної ради та розглянула надання дозволу на списання основних засобів Кременчуцькій центральній районній лікарні.

Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації заслухали звіти про виконання ряду районних програм.