До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого у Кременчуці та Кременчуцькому районі відзначили День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28-му річницю виведення військ з Афганістану.

У міському парку «Воїнів Інтернаціоналістів» відбувся мітинг, у якому взяли участь  керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа та його заступник Едуард Скляревський,  депутати різних рівнів, члени  Кременчуцької міської організації  української спілки ветеранів Афганістану, колективи  підприємств та установ, сім’ї учасників бойових дій.

Панахиду за загиблими солдатами та офіцерами відслужив Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай. На честь воїнів-інтернаціоналістів до підніжжя пам'ятника «На афганській тропі» та обелісків загиблих воїнів лягли гірлянди живих  квітів.
У селі Нова Знам’янка біля меморіального знаку на честь загиблого в Афганістані старшого лейтенанта Олександра Вовка зібралися побратими воїна-інтернаціоналіста, місцеві жителі, керівники району. Із короткою промовою  виступив заступник Новознам'янського сільського голови Юрій Жмак. Присутні вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти. 
У селі Рокитне біля пам’ятника загиблим воїнам – афганцям відбувся мітинг-реквієм. До присутніх зі словами скорботи за загиблими та вдячності за героїзм звернувся  голова районної ради Андрій Дрофа.
Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання полеглих бійців. Квіти пам’яті та скорботи поклали мешканці Кременчука та Кременчуцького району до підніжжя пам’ятника та на могили загиблих солдат: молодших сержантів Олександра Гольця, Віктора  Харечка та рядового Сергія  Дуки із с.Рокитне.