Відбулося друге пленарне засідання десятої сесії районної ради

6 січня відбулося друге пленарне засідання десятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Депутати затвердили порядок денний. Попередньо цього дня відбулися засідання постійних комісій районної ради та засідання Президії, де були детально вивчені та обговорені усі запропоновані до розгляду питання. Усього в проект порядку денного було внесено 11 питань.

Усі проекти рішень були одностайно затверджені. 

Зокрема, депутати внесли зміни до ряду районних програм, затвердили Програму відшкодування втрат за перевезення пільгових категорій населення Кременчуцького району залізничним транспортом на 2017 рік, погодили клопотання перед Полтавською обласною радою щодо передачі будівлі та споруд до спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району, дали згоду на передачу транспортних засобів та окремого індивідуально визначеного майна амбулаторій ЗПСМ та  ФАПів із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району. 

Обговорили та затвердили більшістю голосів бюджет району на 2017 рік (приведення у відповідність до Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII “Про Державний бюджет України на 2017 рік”). Внесли зміни до рішень про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради.