Вітання голови районної ради з Новим роком

Дорогі земляки, шановні жителі Кременчуцького району!

Ми з Вами проводжаємо 2016 рік! Це неповторні миттєвості осмислення пройденого, підведення підсумків, виміру зробленого всіма і кожним зокрема.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2016 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями та напруженою працею. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Безсумнівно, минулий рік приніс багато радісних змін, але так само були і прикрощі. Тому не варто забувати про те, що б не відбулося в минулому році - воно вже позаду. Тож нехай у минулому році залишилися всі негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання, а рік новий збагатить Вас новим досвідом, згуртує і дає можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Нехай об'єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної Батьківщини!

Новий рік і Різдво Христове - традиційно родинні свята, і я переконаний, що стануть вони для Вас початком нового успішного року, який буде щедрим на добрі справи та здобутки. Нехай звучать найкращі побажання миру, міцного здоров'я, щастя та удачі, а новорічне диво стане частиною доброго настрою на весь рік.

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

 Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Бажаю мирного неба, добробуту, благополуччя, віри у нові перспективи, у щасливе майбутнє України!

Голова Кременчуцької районної ради                      Андрій Дрофа