Відбулося пленарне засідання десятої сесії районної ради сьомого скликання

21 грудня відбулося пленарне засідання десятої  сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутати Полтавської обласної ради Валерій Чечель та Наталія Макаруша, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. 

Депутати затвердили порядок денний, внесли до нього два додаткових питання «Про присвоєння звання "Почесний громадянин Кременчуччини" та «Про внесення змін до Районної програми соціально-культурних заходів на 2016 рік».

Насамперед депутати розглянули проект рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин Кременчуччини". Переважною більшістю голосів це почесне звання було присвоєно Мокрому Віктору Даниловичу, який вніс вагомий вклад в соціально-економічний розвиток району. Знак, посвідчення та стрічку з нагоди присвоєння почесного звання Віктору Даниловичу вручили голова районної ради Андрій Дрофа та заступник голови районної ради Едуард Скляревський. Тепло привітали Почесного громадянина голова обласної ради Олександр Біленький та голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний.
Далі депутати затвердили звіт голови районної ради про свою діяльність. У контексті запитань щодо звіту голови районної ради на трибуну запросили і Олександра Біленького, голову обласної ради. Олександр Біленький коротко зупинився на цілях та завданнях своєї роботи, відповів на запитання мешканців району та депутатів ради.

Продовжуючи роботу депутати затвердили ряд районних програм соціальної та освітянської сфери, внесли зміни до уже діючих програм. Також переважною більшістю голосів та майже без обговорення була затверджена Програма економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2017 рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна представила блок бюджетних питань. Зокрема, було прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, затверджено розпорядження голови райдержадміністрації.

Доповіла Оксана Піддубна і по питанню про районний бюджет на 2017 рік. Погодившись з тим, що не всі положення бюджету остаточно узгоджені, депутати одноголосно прийняли запропонований варіант та вирішили найближчим часом зібратися на друге пленарне засідання по питанню районного бюджету.
Також цього дня було прийнято рішення по затвердженню технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, погоджені звіти голів постійних комісій районної ради. Затвердили депутати план своєї роботи на 2017 рік та продовжили термін роботи тимчасової контрольної депутатської комісії. Одноголосно було прийнято зміни до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Кременчуччини". 

У "Різному" виступили начальник загального відділу районної ради Яна Кульчинська, свободівець Костянтин Красовський, депутат Іван Білоус, та інші.

Загалом цього дня депутати опрацювали 33 питання та прийняли 32 рішення.