Щира подяка і шана людям, які прославили Кременчуччину

21 грудня на пленарному засіданні десятої сесії Кременчуцької районної ради першим питанням депутати розглянули проект рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин Кременчуччини". Переважною більшістю голосів це почесне звання було присвоєно Мокрому Віктору Даниловичу, який вніс вагомий вклад в соціально-економічний розвиток району.

Народився Віктор Данилович 21 травня 1938 року у селі Велика Кохнівка Кременчуцького району. Після закінчення школи працював на Кременчуцькому комбайновому заводі "Главкомбайнпром". Відслуживши в лавах радянської армії, здобув вищу освіту - закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут.

Більше 30 років Віктор Данилович очолював Кременчуцьку спеціалізовану базу матеріально-технічного забезпечення ВАТ "Украгротех". 

Саме завдяки йому матеріально-технічна база агропромислового комплексу району мала такий високий рівень забезпеченості.

У 1998 році Мокрому В.Д. присвоєно почесне звання "Заслужений працівник сільського господарства України", нагороджений він також іншими грамотами та відзнаками міністерств та установ України.

Віктора Даниловича досьогодні пам'ятають як чудового організатора, керівника, який усі сили поклав на розбудову рідного краю.

Знак, посвідчення та стрічку з нагоди присвоєння почесного звання Віктору Даниловичу вручили голова районної ради Андрій Дрофа та заступник голови районної ради Едуард Скляревський. Тепло привітали Почесного громадянина голова обласної ради Олександр Біленький та голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Безкоровайний.