Відбулися засідання постійних комісій районної ради

14 грудня відбулися засідання  постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник та Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.
На спільному засіданні, яке провів голова постійної комісії Микола Черниш, розглянули проект порядку денного чергової сесії, внесли до нього додаткові питання. Розглянули звіт голови районної ради про свою діяльність. Погодили внесення змін до ряду районних програм та рекомендували сесії затвердити декілька нових програм. Також розглянули план роботи ради на 2017 рік, зміни до Положення про Почесного громадянина, та інші. 

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій, де були розглянуті питання, які планується затвердити на черговому пленарному засіданні. 

Бюджетна комісія розглянула внесення змін до показників районного бюджету та розпорядження голови райдержадміністрації.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології, де головував Віталій Буленко, ознайомилися з проектами рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення та рекомендували їх до розгляду на сесії.
Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою під керівництвом Артема Арішіна вивчила клопотання перед Полтавською обласною радою щодо передачі будівлі та споруд за адресою: м. Кременчук, вул. І.Приходько, 55 до спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району. Також погодили внесення змін та доповнень до рішення 33 сесії районної ради шостого скликання від 20.05.2015р. «Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району».

Розглянули цього дня депутати звіти голів постійних комісій районної ради. Обговорили порядок підготовки до чергового пленарного засідання.