Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування

7 грудня у районній раді відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування. У великому залі зібралися делегації сільських рад району, почесні громадяни району, ветерани місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів районної ради та райдержадміністрації, керівники установ та структурних підрозділів. 

Першим перед присутніми виступив голова районної ради Андрій Дрофа, подякував депутатам, усім працівникам місцевого самоврядування за роботу та вручив грамоти найкращим. Депутатам районної ради подарував щоденники.

Також із теплими словами привітань звернувся до усіх у залі виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник. З нагоди свята вручив почесні грамоти.

Окремо подякували ветеранам місцевого самоврядування району, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Виступили із напутнім словом до молодших колег Олександр Степаненко та Іван Панасенко.

Почесним громадянам району - Івану Сьорі та Миколі Солодовнику, вручили подяки за активну участь у житті територіальної громади. Микола Солодовник виступив із словами подяки та найкращими побажаннями до усіх присутніх.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт за участю творчих колективів району та міста.