Привітання до Дня місцевого самоврядування

   

Шановні жителі Кременчуцького району, депутати усіх рівнів, працівники сільських рад, активісти органів самоорганізації населення!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

 

Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. 
Україна за 25 років незалежності зробила важливі кроки на шляху становлення та конституційного закріплення основ місцевого самоврядування. Протягом цього часу відбулася не тільки трансформація структури місцевої влади, причому неодноразово, а й зміна поглядів на місце і роль місцевого самоврядування в утвердженні України як європейської демократичної держави.
Велика роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, які представляють інтереси своєї територіальної громади. Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу сільських, районної, обласної рад, а й члени виконавчих комітетів, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю. Та хочу підкреслити, що це свято  стосується кожного жителя району,  адже разом ми - громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого регіону.
Тому в цей день я, як голова районної ради, хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля добробуту людей, робимо наш район кращим.
Пріоритетним напрямом у стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні є розширення прав органів місцевого самоврядування, наділення їх повноваженнями  самостійно провадити господарсько-економічну діяльність та визначати головні цілі у розвитку місцевих громад.
Усім причетним до цього свята хочу подякувати за важку, не завжди вдячну, зовні непомітну працю. 
Бажаю працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам, всім жителям району міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень та успіхів у подальшому зміцненні місцевого самоврядування в ім’я розвитку нашої Батьківщини – України.
Голова районної ради Андрій Дрофа