Спортивний ветеранський дух непереможний!

  Цьогоріч традиційна обласна спартакіада серед ветеранів сільського спорту, яка пройшла 19 листопада в курортному м.Миргород, зібрала кращих знавців своєї справи: 25 збірних команд області змагались за звання найкращої.

     Наша ветеранська збірна у складі: Котлік Ольги, Петрова-Хоменка Олександра, Сохін Наталії, Прокопенка Юрія, Мироненко Марини та Удовицького Григорія, випробовувала свій інтелект, швидкість і техніку в змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу. 

На даній спартакіаді наші волейболістки: Шушвал Катерина, Ясинська Вікторія, Пітерська Юлія, Непорада Юлія, Юхименко Світлана, Кійло Юлія та Тур Оксана під керівництвом тренера Сохіна Леоніда Борисовича ввійшлИ в п’ятірку найкращих волейбольних команд серед ветеранів 35 років і старших.

Слід відзначити Петрова-Хоменка Олександра, який став володарем золотої медалі в змаганнях з шахів. Цього року йому не було рівних в шахових комбінаціях.

      Володаркою бронзової медалі в напружених змаганнях з настільного тенісу стала Сохін Наталія.

Хочеться сказати, що, завдяки зусиллям кожного учасника наша збірна в загально-командному заліку посіла четверте місце серед 25-ти ветеранських команд Полтавської області.

     Ветерани в котрий раз довели, що ветеранський спортивний дух непереможний!