Привітали працівників сільського господарства району

18 листопада у приміщенні Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка  вітали працівників аграрного сектору Кременчуцького району. На свято прибули заслужені працівники сільського господарства, ветерани праці, представники господарств району, керівники та працівники підприємств, організацій і установ, сільські голови, представники територіальних громад району.
Теплі слова привітань з побажаннями здоров’я, наснаги, гарних врожаїв та всього найкращого прозвучали на адресу працівників аграрного сектору району від голови районної ради Андрія Дрофи та голови райдержадміністрації Андрія Безкоровайного. 

За самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята кращих працівників сільськогосподарських та фермерських господарств нагороджено грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Творчі подарунки прозвучали для усіх присутніх від колективів художньої самодіяльності району, педагогічного коледжу та дитячих колективів району.