Ветеранський турнір з міні-футболу!

      22 жовтня в с.Піщане відбувся районний турнір з міні-футболу серед ветеранів на кубок голови Кременчуцької районної ради А.О.Дрофи.

      В змаганнях взяли участь ветеранські команди з Поток, Піщаного і Червоної Знам'янки, які продемонстрували, що вік аж ніяк не впливає на техніку володіння м’ячем і захоплюючу гру на футбольному полі.

    В результаті надзвичайно емоційно-напруженої боротьби, потоківські ветерани, у фінальному протистоянні за перше місце з червонознам’янівською командою, з рахунком 7:1, стали володарем кубку. Збірна з Червоної Знам’янки- срібний призер, а в піщанських ветеранів - почесне третє місце даного турніру.
   Переможців і призерів змагань привітали та нагородили кубком, грамотами та цінними подарунками голова районної ради А.О.Дрофа (член депутатської фракції Українське об'єднання патріотів "УКРОП"), заступник голови районної ради Е.І.Скляревський (член депутатської фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина") та голова спортивного товариства “Колос” А.Ф.Горячковський. Також, збірній  команді ветеран Кременчуцького району Андрій Дрофа вручив футбольний м’яч, для подальших перемог на районному, обласному і всеукраїнському рівнях.