Податкова інформує

НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТІВ ЗА СІЧЕНЬ – ВЕРЕСЕНЬ 2016

 

За січень-вересень 2016 року Кременчуцькою ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області забезпечено надходжень до бюджетів усіх рівнів у сумі 2 363,9млн.грн. – про це повідомив в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області Олександр Палій.

До державного бюджету за 9 місяців 2016 року надійшло 1 008,7млн.грн. податків та зборів. За основними платежами, які формують державний бюджет, мобілізовано: податку на додану вартість – 366,5млн.грн., податку на прибуток (90%) – 59,4млн.грн., податку на доходи фізичних осіб –259,9млн.грн., військового збору – 76,0млн.грн., рентної плати за користування надрами – 217,1млн.грн., екологічного податку – 13,5млн.грн.

За січень - вересень 2016 року до місцевих бюджетів платниками податків Кременчуцької ОДПІ сплачено 1 355,3млн.грн. податків та зборів. За основними платежами, які формують місцеві бюджети, надійшло: податку на доходи фізичних осіб (75%) – 747,5млн.грн., податку на прибуток (10%) – 9,7млн.грн., плати за землю – 240,8млн.грн., податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 6,8млн.грн., єдиного податку – 95,6млн.грн., акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 114,2млн.грн., екологічного податку – 54,0млн.грн., рентної плати за користування надрами – 72,7млн.грн., плати за ліцензії – 7,9млн.грн.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

Центром обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ

надано майже 24 тисячі адміністративних послуг

 

 З початку 2016 року Центром обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ надано 23790 адміністративні послуги, з них у вересні надано 3308 – про це повідомила заступник начальника відділу обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ Яна Капліна.

Протягом січня – вересня 2016 року Центром обслуговування платників головного офісу Кременчуцької ОДПІ: прийнято податкової звітності – 161502 (в т.ч. за вересень – 10590); надано податкових консультацій – 11951 (в т.ч. за вересень – 915); прийнято вхідної кореспонденції (зареєстрованої від платників податків) – 52639 (в т.ч. за вересень – 5047).

Як і в попередніх періодах, найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків, надання витягу з реєстру платників єдиного податку, також актуальною залишається послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами державної фіскальної служби України розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України                           (http://sfs.gov.ua).

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

Про режим роботи ЦОП КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ

у святкові та вихідні дні

 

Шановні платники податків!

  З метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Кременчуцька ОДПІ повідомляє про режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні:

14 жовтня 2016 року – вихідний день;

15 жовтня 2016 року – робочий день у режимі чергування  до 13 год. 00хв.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

Реєстр неприбуткових організацій та установ в Електронному кабінеті платника

 

  Державна фіскальна служба України повідомляє про доопрацювання електронного сервісу Електронний кабінет платника (оновлена версія) в частині розширення  функціональних   можливостей  режиму «Інформація з реєстрів».

Зокрема, створено нову вкладку «Реєстр неприбуткових організацій та установ», що забезпечує оприлюднення та пошук даних щодо платників податків, яких включено до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій (інформація оприлюднюється відповідно до пункту 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру»).

 Також  найближчим часом за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) буде надано можливість подання реєстраційної заяви за формою 1-РН в електронному вигляді.

 Звертаємо увагу, що реєстраційна заява за ф.№1-РН може бути подана засобами електронного зв’язку в електронному вигляді, якщо установчі документи неприбуткової організації оприлюдненні на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (абзац п’ятий пункту 6 Постанови №440).

 Нагадуємо, що інформація з реєстрів ДФС, яка є відкритою та загальнодоступною, оприлюднюється у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» в режимі реального часу. Користувачі мають можливість завантажити, зберегти та роздрукувати оприлюднену інформацію.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

Антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» працює цілодобово

 

 Сервіс «Пульс» – гаряча телефонна лінія, за якою по телефону: (044) 284 00 07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

  Інформація від платників податків приймається цілодобово. При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, ім’я, по-батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулась подія, прізвище, ім’я, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

  Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в режимі Call-back (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів. Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються.

 Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

Платники податку на нерухомість мають право звернутися до фіскальних органів для звірки даних

 

 Кременчуцька ОДПІ повідомляє, що фізичні особи, які є платниками податку на нерухомість, але не отримали податкового повідомлення-рішення, мають право звернутися до фіскальних органів для звірки даних.

  Платник податку має право звернутися до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації щодо проведення звірки суми податку, об’єктів оподаткування та ставки податку. В цьому випадку контролюючі органи зроблять нарахування відповідно до оригіналів документів, які надасть платник податків, та вручать податкове повідомлення-рішення. Фізична особа-платник податку протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення повинна сплатити відповідну суму до відповідного місцевого бюджету.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

Дізнайся більше про свого бізнес-партнера

 

 Інформацію про те,  наскільки надійний ваш бізнес-партнер можна легко отримати на офіційному веб-порталі ДФС України. В цьому допоможе діючий електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

  Згаданий сервіс ДФС України надає можливість за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію про назву платника податків та про його перебування на обліку в органах державної фіскальної служби. 

 Окрім цього, можна перевірити надійність ділових партнерів, як фізичних так і юридичних осіб, у частині сумлінності сплати ними податків до бюджету, тобто наявності чи відсутності податкового боргу. Для цього достатньо знати код ЄДРПОУ (для юридичної особи), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичної особи) або точну назву партнера, ввести відому інформацію в одне з відповідних полів. За отриманими даними система здійснить пошук з баз даних, доступних для публічного використання та повідомить про результати пошуку.

  Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників у центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.   

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

До уваги платників податку на прибуток

 

  Платники податку на прибуток, у яких за результатами 2015 року обсяг доходу склав більше 20млн.грн., звітують щокварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання декларації.

Так, останній день подання декларація з податку на прибуток за три квартали 2016 року – 9 листопада 2016 року;

 Останній день сплати – 18 листопада 2016.

 Крім того, ЗУ від 24.12.15 №909-VIII «Про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» передбачено, що платники податку на прибуток сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

 Всі інші платники подають податкову декларацію з податку на прибуток за рік - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання декларації.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

 

17 жовтня, понеділок Останній день подання

  • звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за вересень (форма № ЗВР-1), якщо не передбачено подання інформації дротовими або бездротовими каналами зв’язку; довідки про використані розрахункові книжки за вересень

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області