Кременчуцький район відсвяткував головне свято рідної країни – День Незалежності.

23 серпня в Урочищі Онищенки було людно – зібралися кращі представники усіх територіальних громад району, сільські голови, депутати різних рівнів, творчі колективи, молодь, жителі навколишніх сіл. Прибули з вітаннями заступник голови районної ради Едуард Скляревський та голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний. 

Громада району щиро раділа святам. До уваги присутніх були представлені презентаційні столи сільських рад та об’єднаних територіальних громад, виставка дарів цьогорічного урожаю та хлібобулочних виробів. Кожна з громад облаштували презентацію своїх територіальних громад – хто з піснями та танцями, хто з запашними калачами, а хто і з варениками та печенею.  Майстри-умільці хизувалися виробами народного мистецтва. 

Урочиста частина розпочалася підняттям прапора України та хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих захисників Вітчизни в ході проведення антитерористичної операції, які віддали свої життя за незалежність та територіальну цілісність України. З щирими привітаннями до присутніх звернулися заступник голови районної ради Едуард Скляревський та голова райдержадміністрації Андрій Безкоровайний.

Зокрема, Едуард Скляревський підкреслив значимість місцевого самоврядування у становленні народовладдя та усвідомленні відповідальності кожного за місцеву територіальну громаду.

З нагоди свят Едуард Скляревський та Андрій Безкоровайний вручили кращим представникам району грамоти.

А далі зі сцени лунали пісні та танцювальні композиції на честь державного свята у виконанні майстрів народного мистецтва району та м. Кременчука. Урочистий захід закінчився частуванням смачними домашніми короваями.

Учасники святкування роз’їжджалися з добрими враженнями та гордістю за свою країну, свій рідний Кременчуцький край.